Grunnetsgade 18 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Vejen - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vejen. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Vejen er der to nye villamuligheder til salg, hhv. på Grunnetsgade 18 og Kongeåvej 11.

Grunnetsgade 18 byder på en rummelig villa med 138 m² fordelt på 5 værelser. Den ligger på en grund på 469 m² og har en udbudspris på 795.000 kr. Perfekt for dem, der søger en fleksibel og rummelig bolig.

På Kongeåvej 11 finder man en mindre villa på 109 m², fordelt på 3 værelser, og til en pris på 698.000 kr. Denne bolig er beliggende på en stor grund på 1756 m², hvilket giver god udendørsplads til aktiviteter og nydelse af naturen.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler