3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vejen. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Vejen er der netop kommet to nye villaer til salg, som kan være interessante for kommende boligkøbere.
Første villa er beliggende på Morbærvej 110 og tilbyder et rummeligt hjem på 205 m² fordelt på 6 værelser. Med en grundareal på 1024 m² giver denne villa god mulighed for udendørs aktiviteter.
Villaen på Morbærvej 110 er udbudt til en pris på 3.695.000 kr. og venter på de rette ejere til at flytte ind.
Den anden villa befinder sig på Askovvej 9 og er lidt mindre med sine 166 m², men har også 6 værelser. Her er grundarealet på 625 m².
Askovvej 9 er listet til en pris på 2.295.000 kr., hvilket gør den til en attraktiv mulighed for dem, der søger en villa til en lavere pris.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.